[Göteborg City : Göteborg City närradio, 2000-05-08--2000-05-14]
Utgivning
År/datum
2000-05-08--2000-05-14
Utgivning
Göteborg City närradio
Sändande förening
Aso information center, Göteborg
Bosna och Hercegovina IF, Göteborg
Brobyggarna - kristen församling, Göteborg
Elevkåren vid journalist högskolan Radio JHG, Göteborg
Etiopiernas vänskapsförening, Göteborg
Filadelfiaförs. V:a Frölunda Radio Fyren, Göteborg
Finska föreningen Souvarit, Göteborg
Frälsningsarméns närradio, Göteborg
Full Gospel i Göteborg, Göteborg
Föreningen för utvecklings störda barn FUB, Göteborg
Föreningen Jazz i Göteborg, Göteborg
Gileadförsamlingen, Göteborg
Grekiska föreningen, Göteborg
Göteborgs adventkyrka, Göteborg
Göteborgs förenade studentkårer GFS, Göteborg
Göteborgs kyrkliga samfällighet, Göteborg
Göteborgs patientförening, Göteborg
Hem och skola Katrinelundsgymnasiet, Göteborg
Iransk kulturell-, konstnärlig- och idrottsförening, Göteborg
Iranska flyktingrådet i Göteborg, Göteborg
Iranska kultur- och konsthuset Radio Vi och Ni, Göteborg
Iranskt konstcenter, Göteborg
I.K.F Iranska kulturföreningen, Göteborg
Judiska församlingen, Göteborg
Kommittén för försvaret av kvinnors rättigheter i Iran KFKI, Göteborg
Kurdistans kulturförening, Göteborg
Kyrkliga förbundets lokal avdelning i Göteborg, Göteborg
Lutherska missionsföreningen Göteborg, Göteborg
Maranatagruppen, Göteborg
Närradion Betlehemskyrkan, Göteborg
Oscar Fredriks församling, Göteborg
Otto-Kerho Otto förening, Göteborg
Portugisiska invandrade kvinnors organisation, Göteborgsfilialen, Göteborg
Radioföreningen Power, Göteborg
RFSL i Göteborg avd 2 Göteborg Gay Radio, Göteborg
S:t Jakobs metodistförsamling, Göteborg
S:t Pauli församling, Göteborg
Saronförsamlingen, Göteborg
Smyrnaförsamlingen, Göteborg
Svensk-isländska föreningen, Göteborg
Young Persia, Göteborg
Urvalsvecka
2000-19
Utgivningsland
Sverige
Frekvens
94,9 ; 103,1
Anmärkningar
Tablåinnehåll
Program sända på 94,9 MHz:
2000-05-08: 06.30-06.45 Smyrna
2000-05-08: 09.45-12.00 Smyrna
2000-05-08: 12.00-12.30 Adventkyrkan
2000-05-08: 13.45-14.00 FUB
2000-05-08: 14.00-16.30 Iransk konstcenter
2000-05-08: 16.30-17.00 Frälsningsarmén
2000-05-08: 17.00-18.00 Brobyggarna
2000-05-08: 18.00-18.30 Lutherska Missionsföreningen
2000-05-08: 18.30-19.00 St Jakobs kyrka
2000-05-08: 19.00-20.00 Etiopernas vänskapsförening
2000-05-08: 20.00-21.30 Betlehemskyrkan
2000-05-08: 21.30-22.00 Grekiska föreningen
2000-05-08: 22.00-23.00 Gilead
2000-05-08: 23.00-23.30 Smyrna Gilead
2000-05-08: 23.30-24.00 Gilead
2000-05-09: 06.30-06.45 Smyrna
2000-05-09: 08.00-08.30 Adventkyrkan
2000-05-09: 09.15-10.00 Smyrna
2000-05-09: 10.00-11.30 Gilead
2000-05-09: 11.30-12.00 Patientföreningen
2000-05-09: 14.00-18.30 Iransk konstcenter
2000-05-09: 18.30-20.30 Oscars fredriks församling
2000-05-09: 20.30-21.00 Grekiska föreningen
2000-05-09: 21.00-22.00 Maranata
2000-05-09: 22.00-23.00 Adventkyrkan
2000-05-09: 23.00-23.15 Smyrna
2000-05-10: 00.00-02.00 Iransk konstcenter
2000-05-10: 06.30-06.45 Smyrna
2000-05-10: 07.15-08.00 Gilead
2000-05-10: 08.00-10.00 Smyrna
2000-05-10: 10.00-10.30 Gilead
2000-05-10: 10.30-11.30 Frälsningsarmén
2000-05-10: 11.30-11.45 ST Pauli församling
2000-05-10: 14.00-17.00 Iransk konstcenter
2000-05-10: 17.00-17.30 Brobyggarna
2000-05-10: 17.30-18.00 Saron
2000-05-10: 18.30-19.00 St Jakobs kyrka
2000-05-10: 19.00-19.30 Adventkyrkan
2000-05-10: 19.30-20.00 Kyrkliga förbundet
2000-05-10: 20.00-21.00 Gilead
2000-05-10: 21.00-22.00 Katrinelundsgymnasiet
2000-05-10: 22.00-23.00 Gilead
2000-05-10: 23.00-23.30 Smyrna St Jakobs kyrka
2000-05-10: 23.30-24.00 Jakob
2000-05-11: 00.00-02.00 Iransk konstcenter
2000-05-11: 06.30-06.45 Smyrna
2000-05-11: 08.00-09.00 Oscars Fredriks församling
2000-05-11: 09.45-10.00 Smyrna
2000-05-11: 10.00-10.30 Gilead
2000-05-11: 10.30-11.00 Brobyggarna Adventkyrkan
2000-05-11: 11.00-11.30 Adventkyrkan
2000-05-11: 12.00-14.00 Iransk konstcenter
2000-05-11: 15.00-16.00 Journalisthögskolan
2000-05-11: 16.00-17.00 Katrinelundsgymnasiet
2000-05-11: 17.00-17.30 Brobyggarna
2000-05-11: 18.00-19.00 Gilead
2000-05-11: 19.00-21.00 Bosna Hercegovina IF
2000-05-11: 21.00-22.00 Judiska
2000-05-11: 22.00-23.00 Gilead
2000-05-11: 23.00-23.15 Smyrna
2000-05-12: 00.00-02.00 Iransk konstcenter
2000-05-12: 06.30-06.45 Smyrna
2000-05-12: 08.00-08.30 Smyrna
2000-05-12: 09.30-10.00 Radio Shahrvand Smyrna
2000-05-12: 10.00-11.00 Gilead
2000-05-12: 12.00-13.30 Iransk konstcenter
2000-05-12: 13.30-15.00 Journalisthögskolan
2000-05-12: 15.00-16.00 Iransk konstcenter
2000-05-12: 16.00-17.00 Smyrna
2000-05-12: 17.00-18.00 Adventkyrkan
2000-05-12: 18.00-20.00 Souvarit
2000-05-12: 20.00-20.30 Souvarit Katrinelundsgymnasiet
2000-05-12: 20.30-22.00 Katrinelundsgymnasiet
2000-05-12: 22.00-23.00 Full Gospel
2000-05-12: 23.00-23.30 Smyrna Saron
2000-05-12: 23.00-24.00 Saron
2000-05-13: 06.30-06.45 Smyrna
2000-05-13: 07.30-08.00 Adventkyrkan
2000-05-13: 08.00-08.30 Brobyggarna
2000-05-13: 09.45-10.00 Smyrna
2000-05-13: 10.00-10.30 Gilead
2000-05-13: 10.30-11.00 Gilead Smyrna
2000-05-13: 11.00-15.00 Smyrna
2000-05-13: 15.00-16.00 Judiska
2000-05-13: 16.00-17.00 Gilead
2000-05-13: 17.00-18.00 KFKI
2000-05-13: 18.00-19.00 Bosna IF
2000-05-13: 19.00-19.30 Smyrna
2000-05-13: 19.30-21.30 Gilead
2000-05-13: 21.30-22.00 Frälsningsarmén
2000-05-13: 22.00-24.00 Full Gospel
2000-05-14: 00.00-02.00 Iransk konstcenter
2000-05-14: 07.30-08.30 Smyrna
2000-05-14: 09.00-09.30 Brobyggarna Adventkyrkan
2000-05-14: 09.30-10.00 Adventkyrkan
2000-05-14: 10.00-13.00 Saron
2000-05-14: 13.00-14.00 Adventkyrkan
2000-05-14: 14.00-16.00 PIKO
2000-05-14: 16.00-18.00 Power hit radio
Ämne
Publikationstyp
närradio