[Stockholm, SF-kanalen, 2020-10-29]
StockholmSF-kanalen, 2020-10-29
Inslag
Tablåinnehåll
Övrig titel
Fyra år till
Björn Kjellman (skådespelare: David Holst)
Eric Ericson (skådespelare: Martin)
Tova Magnusson-Norling (skådespelare: Fia)
André Wickström (skådespelare: Jörgen)
Sten Ljunggren (skådespelare: Josef)
Anmärkning
Anm. uppl/utgivning
Speltid
Tablåinnehåll
Övrig titel
Black Jack
Helena Bergström (skådespelare)
Reine Brynolfsson (skådespelare)
Johannes Brost (skådespelare)
Anmärkning
Anm. uppl/utgivning
Speltid
Tablåinnehåll
Övrig titel
Vuxna människor
Felix Herngren (regissör)
Felix Herngren (skådespelare)
Karin Bjurström (skådespelare)
Cecilia Ljung (skådespelare)
Mikael Persbrandt (skådespelare)
Anmärkning
Anm. uppl/utgivning
Speltid
Tablåinnehåll
Övrig titel
Gräsänklingar
Gösta Ekman (skådespelare)
Janne 'Loffe' Carlsson (skådespelare)
Börje Nyberg (skådespelare)
Anmärkning
Anm. uppl/utgivning
Speltid
Tablåinnehåll
Övrig titel
Min frus förste älskare
Marika Lagercrantz (skådespelare: Vivi)
Mikael Samuelson (skådespelare: Magnus)
Philip Zandén (skådespelare: Robert)
Sissela Kyle (skådespelare: Kerstin)
Carl Kjellgren (skådespelare: Stefan)
Anmärkning
Anm. uppl/utgivning
Speltid
Tablåinnehåll
Övrig titel
Peter och Petra
Joshua Petsonk (skådespelare: Gunnar)
Calle Torén (skådespelare: Peter)
Ebba Sojé-Berggren (skådespelare: Petra)
Barbro Larsson (skådespelare: Gunnars mamma)
Per Eggers (skådespelare: Gunnars pappa)
Anna Carlson (skådespelare: pysslingmamma)
Anmärkning
Anm. uppl/utgivning
Speltid
Tablåinnehåll
Övrig titel
Pirret
Alice Havrell Nilsson (skådespelare)
Frida Hallgren (skådespelare)
Lotta Tejle (skådespelare)
Anmärkning
Anm. uppl/utgivning
Speltid
Tablåinnehåll
Övrig titel
Eskil & Trinidad
Linus Oscarsson (skådespelare: Eskil)
Ann Petrén (skådespelare: Trinidad)
Torkel Petersson (skådespelare: Roger)
Saga Midfjäll (skådespelare: Mirja)
Iben Hjejle (skådespelare: Mette)
Anmärkning
Anm. uppl/utgivning
Speltid
Tablåinnehåll
Övrig titel
Två killar och en tjej
Brasse Brännström (skådespelare)
Magnus Härenstam (skådespelare)
Pia Green (skådespelare)
Ivan Oljelund (skådespelare)
Lars Amble (skådespelare)
Anmärkning
Anm. uppl/utgivning
Speltid
Tablåinnehåll
Övrig titel
Bäst före
Brasse Brännström (skådespelare: Bosse)
Kjell Bergqvist (skådespelare: Lennart)
Göran Ragnerstam (skådespelare: Anders)
Ewa Fröling (skådespelare: Anna)
Anmärkning
Anm. uppl/utgivning
Speltid
Tablåinnehåll
Övrig titel
Rallybrudar
Eva Röse (skådespelare)
Marie Robertson (skådespelare)
Janne Loffe Carlsson (skådespelare)
Anmärkning
Anm. uppl/utgivning
Speltid
Tablåinnehåll
Övrig titel
Agnes Cecilia - en sällsam historia
Gloria Tapia (skådespelare)
Stina Ekblad (skådespelare)
Ron Elfors (skådespelare)
Anmärkning
Anm. uppl/utgivning
Speltid
Tablåinnehåll
Övrig titel
Lilla Jönssonligan och Cornflakeskuppen
Kalle Eriksson (skådespelare)
Jonathan Flumee (skådespelare)
Fredrik Glimskär (skådespelare)
Jonna Sohlman (skådespelare)
Anders Öström (skådespelare)
Anmärkning
Anm. uppl/utgivning
Speltid
Tablåinnehåll
Övrig titel
Underbara älskade
Michael Nyqvist (skådespelare)
Anastasios Soulis (skådespelare)
Philip Zandén (skådespelare)
Anmärkning
Anm. uppl/utgivning
Speltid
Tablåinnehåll
Övrig titel
Bröderna Karlsson
Björn Bengtsson (skådespelare: Nicklas & Hasse)
Tuva Novotny (skådespelare: Clara)
Carl-Philip Andersson (skådespelare: Melvin)
Jessica Zandén (skådespelare: Lisbeth)
Björn Bengtsson (skådespelare: Nicklas/Hasse)
Kjell Sundvall (skådespelare)
Johan Rabaeus (skådespelare: Bo)
Per Andersson (skådespelare: Jesper)
Fredrik Hiller (skådespelare: Peter - Security Guard)
Kerstin Steinbach (skådespelare: Monika)
Rolf Degerlund (skådespelare: Bergmark)
Anmärkning
Anm. uppl/utgivning
Speltid
Tablåinnehåll
Övrig titel
Flottans glada gossar
Åke Söderblom (skådespelare)
Egon Larsson (skådespelare)
Gunnar Björnstrand (skådespelare)
Åke Grönberg (skådespelare)
Birgitta Valberg (skådespelare)
Anmärkning
Anm. uppl/utgivning
Speltid